Wydarzenia

Pobiegną dla Klaudii

W trakcie Fety będzie można spróbować Paulę :)

O już 15 edycji Funduszu Stypendialnego Towarzystwa Samorządowego oraz biegu charytatywnym ,,Pobiegnij dla Klaudii"  senator Ireneusz Niewiarowski, prezes TS rozmawiał dziś z dziennikarzami w trakcie konferencji prasowej. Towarzyszyła mu Klaudia Łasicka, uczennica Zespołu Szkół Górniczo-Energetycznych w Koninie oraz piłkarka KKPK Medyk Konin, a także Bartosz Małaczek, szef Młodzieżowej Rady Miasta Konina.


Więcej

 

Jedzmy jabłka !

W trakcie Fety będzie można spróbować Paulę :)

Konferencja prasowa z udziałem senatora Ireneusza Niewiarowskiego oraz Leonarda Sarnocińskiego,  szefa Grupy Producentów Owoców Royal odbyła się dziś w Koninie. Rozmawiano o rynku jabłek w Polsce, a także o ,,Fecie na pożegnanie lata" i promocji tego zdrowego oraz smacznego owocu.


Więcej

 

Oświadczenia senatora


Oświadczenia senatora

Dwa oświadczenia złożył w Senacie senator Ireneusz Niewiarowski. Jedno dotyczy opóźnień terminu rozpoczęcia realizacji Programu Operacyjnego ,,Pomoc Żywnościowa” (PO PŻ) , a drugie uporządkowania współfinansowania projektów ze środków funduszu sołeckiego w ramach działania 413 PROW 2007-2013 z dnia 4 marca 2014 r.

Więcej

 

Gruzja chce do Unii i NATO

O pobycie w Gruzji oraz 25-leciu Senatu mówił na dzisiejszej konferencji prasowej w Koninie senator Ireneusz Niewiarowski.

Więcej

 

Otwarcie wystawy „Polskie przemiany w obiektywie Erazma Ciołka”

Otwierając wystawę z okazji 25-lecia Senatu „Polskie przemiany w obiektywie Erazma Ciołka”, marszałek Bogdan Borusewicz podkreślił, że Erazm Ciołek był wszędzie tam, gdzie powinien być, gdzie czasami działo się dramatycznie. Jak mówił prezydent Bronisław Komorowski, „oglądając tę wystawę, możemy wędrować niełatwą, ale i piękną drogą Polski ku niepodległości, która zakończyła się tu, w Senacie”.Po wystawie gości oprowadził senator Ireneusz Niewiarowski, który pełnił mandat także w I kadencji.

Więcej

 

Spotkanie senatorów I kadencji

W rocznicę 1. posiedzenia Senatu w Izbie gościli senatorowie I kadencji. Spotkanie było dla nich okazją do wspominania atmosfery początków pracy, towarzyszącej im świadomości, że biorą udział w przełomowych wydarzeniach. Warto dodać, że I. Niewiarowski jest jedynym senatorem, który rozpoczął pracę przy ul. Wiejskiej w 1989 roku i kontynuuje ją do dziś.

Więcej

 


Bądźmy w kontakcie

Warto zobaczyć