Wydarzenia

Porozumienie o współpracy

Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów zawarło porozumienie o współpracy z Narodowym Instytutem Samorządu Terytorialnego. 19 listopada w Koninie stosowny dokument podpisali: Marek Wójcik, dyrektor NIST oraz prezes KSS, Ireneusz Niewiarowski. Instytut w ramach porozumienia, zajmie się m.in. monitoringiem funduszu sołeckiego na terenie województwa wielkopolskiego.

Więcej

 

Prezes w składzie Rady

Ireneusz Niewiarowski, prezes Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów otrzymał akt nominacji na członka Rady Programowej Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego. Prace nad Instytutem trwały od wielu miesięcy. Ma on nawiązywać do przedwojennych polskich tradycji.

Więcej

 

Tych wyborów nie można było wygrać

Podsumowanie minionych wyborów do parlamentu, a także plany na przyszłość to tematy dzisiejszej konferencji prasowej Ireneusza Niewiarowskiego z  konińskimi dziennikarzami.

Więcej

 

Zawody przyszłości

15 mln złotych otrzymają powiaty kolski i turecki na szkolnictwo kształcenia zawodowego w latach 2016-2018. Swój udział w tym sukcesie, zgłoszonym przez starostów, ma senator Ireneusz Niewiarowski.

Więcej

 

Kampania rusza z impetem

W trakcie konferencji prasowej senator Ireneusz Niewiarowski oraz poseł Tomasz Piotr Nowak oficjalnie potwierdzili start w wyborach do parlamentu.

Więcej

 

Dla ojca

Finał Listu do Ojca odbył się w konińskiej Mikroskala. Konkurs od trzech lat organizuje Senat, a w subregionie konińskim senator I. Niewiarowski.

Więcej

 


Bądźmy w kontakcie

Warto zobaczyć