Wydarzenia

Roczne spotkanie delegatów TS

29 czerwca 2015 roku w Świetlicy Wiejskiej w Grzegorzewie odbyło się co roczne spotkanie delegatów Towarzystwa Samorządowego. Głównym celem było zatwierdzenie sprawozdań za 2014 rok. Każda organizacja pożytku publicznego ma taki obowiązek ale jak podkreśliła, witając w swych gościnnych progach, pani Wójt Bożena Dominiak, jest to bardzo miły obowiązek.

Więcej

 

Kolejny zjazd WSS

W piątek 26 czerwca 2015 roku obradowało w Koninie na ósmym zjeździe Wielkopolskie Stowarzyszenie Sołtysów, które obecnie liczy 1596 członków z terenu byłego województwa konińskiego. Na Zjazd przybyło 115 delegatów.

Więcej

 

Senator honorowym obywatelem

Na uroczystej Sesji Urzędu Gminy w Kawęczynie senator Ireneusz Niewiarowski otrzymał tytuł Honorowego Obywatela Gminy Kawęczyn. Uroczystości 25-lecia Samorządu towarzyszyło wmurowanie kamienia węgielnego pod rozbudowę siedziby Urzędu Gminy.

Więcej

 

Obywatelski Komitet poparcia Bronisława Komorowskiego

Powstał Koniński, Obywatelski Komitet Honorowy poparcia Bronisława Komorowskiego na urząd Prezydenta RP. W jego skład weszli lokalni przedsiębiorcy, samorządowcy, działacze społeczni, artyści z terenu powiatu konińskiego, tureckiego i kolskiego.

Więcej

 

Najlepszy kandydat na prezydenta

Senator Ireneusz Niewiarowski razem z posłem Tomaszem Piotrem Nowakiem spotkali się z dziennikarzami w Koninie, Kole i Turku, aby podsumować 5 lat prezydentury Bronisław Komorowski, a także poinformować o planach prezydenta na kolejne lata.

Więcej

 

Prezydent przyjeżdża do sołtysów

Dziś w Koninie odbyło się spotkanie senatora Ireneusza Niewiarowskiego z dziennikarzami. Podczas spotkania polityk omówił 4-letnią kadencję Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów oraz wizytę w Koninie Bronisława Komorowskiego, prezydenta RP.

 

Więcej

 


Bądźmy w kontakcie

Warto zobaczyć