Wydarzenia

Tych wyborów nie można było wygrać

Podsumowanie minionych wyborów do parlamentu, a także plany na przyszłość to tematy dzisiejszej konferencji prasowej Ireneusza Niewiarowskiego z  konińskimi dziennikarzami.

Więcej

 

Zawody przyszłości

15 mln złotych otrzymają powiaty kolski i turecki na szkolnictwo kształcenia zawodowego w latach 2016-2018. Swój udział w tym sukcesie, zgłoszonym przez starostów, ma senator Ireneusz Niewiarowski.

Więcej

 

Kampania rusza z impetem

W trakcie konferencji prasowej senator Ireneusz Niewiarowski oraz poseł Tomasz Piotr Nowak oficjalnie potwierdzili start w wyborach do parlamentu.

Więcej

 

Dla ojca

Finał Listu do Ojca odbył się w konińskiej Mikroskala. Konkurs od trzech lat organizuje Senat, a w subregionie konińskim senator I. Niewiarowski.

Więcej

 

O odznace, stypendiach i konkursiePrzyznanie Odznaki Honorowej za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego, kolejne rozdanie stypendiów Funduszu Stypendialnego oraz finał konkursu ,,List do ojca”  to tematy dzisiejszej konferencji prasowej senatora Ireneusza Niewiarowskiego.

Więcej

 

Za zasługi dla samorządu

W  trakcie konferencji „Od Solidarności do Samorządności” minister administracji i cyfryzacji Andrzej Halicki wręczył po raz pierwszy Odznaki Honorowe za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego. Jedna z nich została wręczona senatorowi Ireneuszowi Niewiarowskiemu.

Więcej

 


Bądźmy w kontakcie

Warto zobaczyć