Wydarzenia

Wokół wiejskich liderek

Debatę poprowadził senator I. Niewiarowski.

Dwudniowa konferencja ,,Wiejska Polska. Przedsiębiorcza wieś" 5-6 lipca to temat dzisiejszej konferencji prasowej senatora Ireneusza Niewiarowskiego , prezesa Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów z dziennikarzami. Po raz pierwszy w konferencji weźmie udział Pierwsza Dama RP Anna Komorowska, a prezydent RP Bronisław Komorowski objął ją honorowym patronatem.

Więcej

 

Finał obchodów Wolnej Polski

Debatę poprowadził senator I. Niewiarowski.

Bardzo uroczystą oprawę miało zakończenie obchodów 25-lecia Wolnej Polski w naszym regionie. Rozpoczęła je msza święta w kościele św. M. Kolbe, następnie odsłonięto tablicę upamiętniającą tamten czas w Koninie. Na koniec w auli im. J. Popiełuszki odbyło się spotkanie wspomnieniowe byłych działaczy ,,S" i Komitetów Obywatelskich.

Więcej

 

Dobre 25 lat Polski

Debatę poprowadził senator I. Niewiarowski.

– Dobrze, a nawet bardzo dobrze  – odpowiedzieli zdecydowanie prof. Jerzy Buzek i Władysław Frasyniuk na pytanie, jak Polacy wykorzystali odzyskaną 25 lat temu wolność. J. Buzek i W. Frasyniuk byli gośćmi konferencji historycznej „Ku wolności”, która odbyła się w auli PWSZ w Koninie w ramach obchodów 25-lecia Wolnej Polski w naszym regionie.  W trakcie spotkania wręczono również nagrody laureatom konkursów plastycznych i historycznego.

Więcej

 

Nasz samorządowy głos w Brukseli

M. Wożniak przedstawił swoje europejskie priorytety

Samorządowcy, przedstawiciele różnych organizacji, strażacy, nauczyciele, przedsiębiorcy spotkali się dziś  w Turku z Markiem Woźniakiem, kandydatem PO z Wielkopolski do Europarlamentu. Spotkanie zorganizował Ireneusz Niewiarowski, senator.


Więcej

 

10 lat w Unii

Jedna z ulotek promujących wejście do Unii

Podsumowanie polskiego wejścia do Unii  Europejskiej było tematem konferencji prasowej senatora Ireneusza Niewiarowskiego.


Więcej

 

Życzenia

 


Bądźmy w kontakcie

Warto zobaczyć