Wydarzenia

O odznace, stypendiach i konkursiePrzyznanie Odznaki Honorowej za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego, kolejne rozdanie stypendiów Funduszu Stypendialnego oraz finał konkursu ,,List do ojca”  to tematy dzisiejszej konferencji prasowej senatora Ireneusza Niewiarowskiego.

Więcej

 

Za zasługi dla samorządu

W  trakcie konferencji „Od Solidarności do Samorządności” minister administracji i cyfryzacji Andrzej Halicki wręczył po raz pierwszy Odznaki Honorowe za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego. Jedna z nich została wręczona senatorowi Ireneuszowi Niewiarowskiemu.

Więcej

 

Rodzina Gorańskich już cała jest w Polsce !

Senator I. Niewiarowski uczestniczył dziś w niezwykle wzruszającej uroczystości przywitania w Polsce rodziny z Kazachstanu. Udało się to dzięki wójtowi Kawęczyna Janowi Nowakowi i Elżbiecie Sroczyńskiej, dyrektor Powiatowego Centrum Pomoc Rodzinie w Koninie.

Więcej

 

Wobec długotrwałej suszy

Senator Ireneusz Niewiarowski wydał dziś stanowisko w sprawie długotrwałej suszy, w wyniku której nastąpiły znaczne szkody w uprawach zbóż, roślin okopowych, warzyw oraz pasz dla zwierząt hodowlanych

Więcej

 

Podsumowanie 8 lat

 

Najlepsze wiejskie inicjatywy

W Licheniu rozstrzygnięto trzecią edycję konkursu ,,Fundusz sołecki - najlepsza inicjatywa" zorganizowanego przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów przy współudziale Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Więcej

 


Bądźmy w kontakcie

Warto zobaczyć