Wydarzenia

Szanowni Państwo

Zbliża się czas, w którym będziemy decydować o tym, kto będzie piastował najwyższy urząd w kraju – prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Powinna go zajmować osoba, która działa na rzecz poszanowania wolności i sprawiedliwości, współdziałania władz, dialogu społecznego oraz zgodnego z zasadą pomocniczości umacniania uprawnień obywateli i ich wspólnot. Bronisław Komorowski udowodnił już, że jest właśnie taką osobą.

Wyrażając wielki szacunek dla działań naszego Prezydenta deklaruję swoja pomoc w tworzeniu tego dzieła obywatelskiego. Apeluję zatem do wszystkich, dla których zgoda narodowa jest wartością najwyższą, aby w nadchodzących wyborach wznieśli się ponad partyjne podziały i opowiedzieli się za kontynuacją misji pana Bronisława Komorowskiego jako prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Proszę zatem o Państwa pomoc w zbieraniu podpisów poparcia dla naszego Prezydenta. Posłużą do tego załączone formularze, które wypełnione należy dostarczyć do któregoś z moich biur senatorskich pod adresami:

 

Więcej

 

Wyprawa zakończona sukcesem

Konferencje prasowe senatora I. Niewiarowskiego dotyczące podsumowania wyprawy na Kilimandżaro ,,Parlament na szczyt" odbyły się w Koninie, Turku i Kole.

 

Więcej

 

Pomóc wchodząc na szczyt

Konferencja prasowa dotycząca wyprawy ,,Parlament na szczyt" odbyła się dziś w Koninie. W trakcie spotkania z dziennikarzami senator I. Niewiarowski szczegółowo omówił wejście na Kilimandżaro.

Więcej

 

Życzenia

 

Rok Samorządu Terytorialnego

66 posiedzenie Senatu.

W Senacie odbyło się drugie czytanie projektu uchwały w sprawie ustanowienia roku 2015 Rokiem Samorządu Terytorialnego. Jak ważna to jest uchwała w swoim wystąpieniu m.in podkreślił senator Ireneusz Niewiarowski. W załączeniu całość wystąpienia.


Więcej

 

Aparat słuchowy, puchary, stypendia, a nawet rower :)

Wręczenie pucharów zwycięzcom Pikniku Jesiennego oraz Klaudii, piłkarce KKPK Medyk Konin aparatu słuchowego odbyło się w DK Oskard.  W trakcie imprezy wręczono również dwa stypendia Towarzystwa Samorządowego oraz przekazano Katarzynie Wagner rower rehabilitacyjny.

 

Więcej

 


Bądźmy w kontakcie

Warto zobaczyć