Wydarzenia

Powstał Klub Biegacza "Aktywni" Konin

Podczas konferencji prasowej W Koninie powstał Klub Biegacza. Do Klubu przystąpiło już ponad 30 osób. Chcemy rozbiegać koninian- powiedział prezes klubu Ireneusz Niewiarowski.-Nieważne jaki, ważne żeby wogóle uprawiać sport.

 

Więcej

 

Finał konkursu Nasza Europa

Zwycięzca tegorocznej edycji Konkursu NE W jednym z ostrowskich gimnazjów odbył się XI Finał Konkursu Nasza Europa. Konkurs Towarzystwo Samorządowe w tej edycji organizowało wspólnie z Urzędem Miasta w Ostrowie Wielkopolskim oraz Starostwem Powiatowym w Ostrowie Wielkopolskim. Patronat nad konkursem objął zaś poseł do Parlamentu Europejskiego Filip Kaczmarek, który jest jednocześnie Przewodniczącym Kapituły Konkursu.

Więcej

 

Konkurs Człowiek Dekady XXI wieku rozstrzygnięty!

Senator Ireneusz Niewiarowski głosami czytelników Życia Konina wybrany został Człowiekiem Dekady XXI wieku

Więcej

 

Nietypowa lekcja historii

Senator opowiedział kilka histori ze swojego życia dotyczących ówczesnych lat Ponad 3 tysiące uczniów konińskich szkół ponadgimnazjalnych i kilku gimnazjów w ramach nietypowej lekcji historii obejrzało film pt. Czarny Czwartek, Janek Wiśniewski padł”.
Film odsłania jedną z najmroczniejszych kart z historii PRL – masakrę robotników na Wybrzeżu, podczas której zginęło kilkadziesiąt osób, a ponad tysiąc zostało rannych.

 

Więcej

 

Konkurs poświęcony Marii Skłodowskiej-Curie

 Senator opowiedział o swoich przeżyciach w Alpach W Szkole Podstawowej w Przyjmie odbyła się inauguracja konkursu poświęconego życiu Marii Skłodowskiej Curie. Inicjatorem konkursu jest senator Ireneusz Niewiarowski, a współorganizatorami Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Koninie oraz TV Konin.

Więcej

 

Rajd "Kwiatek dla Ewy"

Uczestnicy Rjdu Z okazji Dnia Kobiet TKKF zorganizowało 6 marca 2011 roku rajd „Spacerek dla Ewy”. Trasa, która łącznie miała 5,5 km wiodła przez Depaula - Teresin - Złota Góra - Nowe Brzeźno. W rajdzie, uczestniczyli zarówno cykliści jak i piesi, wśród których znalazł się także  senator Ireneusz Niewiarowski.

Więcej

 


Bądźmy w kontakcie

Warto zobaczyć