Wydarzenia

Wybrano Sołtysa Roku

W Senacie RP odbył się uroczysty finał IX edycji Konkursu „Sołtys Roku 2010” organizowanego przez „Gazetę Sołecką” i Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów z prezesem KSS, senatorem Ireneuszem Niewiarowskim. Honorowy patronat nad Konkursem objął Marszałek Senatu RP Bogdan Borusewicz.

Więcej

 

Platforma na szczycie

Konińscy politycy Platformy Obywatelskiej chcą stworzyć na Złotej Górze gm. Krzymów platformę widokową. Pierwsza akcja związana z tą inicjatywą – rajd - odbędzie się 12 czerwca.

Więcej

 

Listy bez niespodzianek

Kandydaci PO

Rada Regionalna PO uchwaliła  propozycje nazwisk kandydatów we wszystkich wielkopolskich okręgach. Liderem w okręgu konińskim do Sejmu jest Tomasz Nowak, natomiast do Senatu – Ireneusz Niewiarowski.


Więcej

 

Nowe władze sołtysów

Sławomir Królak ponownie został wybrany prezesem Wielkopolskiego Stowarzyszenia Sołtysów. W trakcie walnego zjazdu, który odbył się w Koninie  delegaci wyłonili również nowy zarząd, komisję rewizyjną oraz delegatów na krajowy zjazd.

 

Więcej

 

Licytacja charytatywna

2 700 złotych zapłacił mieszkaniec Lublina za Konstytucję RP z autografami trzech prezydentów Polski wystawioną przez Ireneusza Niewiarowskiego, senatora na Allegro. Pieniądze z aukcji zostaną przekazane na leczenie dwumiesięcznej Igi Ręglewskiej.

 

 

Więcej

 

Cały Konin biega

Pierwszy bieg, w ramach akcji Polska Biega, zorganizował Klub Biegacza Aktywni Konin. – Chcemy rozbiegać społeczeństwo – mówi senator Ireneusz Niewiarowski, będący prezesem klubu Biegacza Aktywni Konin.


 

Więcej

 


Bądźmy w kontakcie

Warto zobaczyć