Wydarzenia

Wokół edukacji na wsi

Debata odbyła się w Belwederze

Spotkanie w ramach Forum Debaty Publicznej „Potencjał obszarów wiejskich szansą rozwoju” pt. „Szanse edukacyjne na obszarach wiejskich” zorganizowała Kancelaria Prezydenta RP.  Wziął w nim udział Ireneusz Niewiarowski, senator.

Więcej

 

Senator znów prezesem

Władze KSS Ireneusz Niewiarowski, senator ponownie został prezesem Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów. Wybory odbyły się w trakcie Rady Krajowej.Z województwa wielkopolskiego do zarządu wszedł również Sławomir Królak i Barbara Czachura.

Więcej

 

Wbiegli na Złotą Górę

Członkowie Klubu Biegacza Członkowie Klubu Biegacza Aktywni Konin, na czele z Ireneuszem Niewiarowskim, senatorem, maratończykiem   wbiegli na Złota Górę. Tego samego dnia inni zdobyli  ją idąc z kijami lub jadąc rowerem.

Więcej

 

Rok polskiej noblistki

W Senacie odbyła się konferencja "Chemia w rozwoju i postępie cywilizacji", zorganizowana przez Polskie Towarzystwo Chemiczne. Senackie spotkanie wpisuje się w obchody Roku Marii Skłodowskiej-Curie, ustanowionego przez Senat w 2011 r. W posiedzeniu uczestniczył Ireneusz Niewiarowski, senator.

Więcej

 

List do ojca

180  uczniów  z 18 szkół podstawowych z powiatów konińskiego, tureckiego i kolskiego zgłosiło się do ogólnopolskiego konkurs ,,List do ojca”.  Patronat nad konkursem na naszym terenie objął Ireneusz Niewiarowski, senator.

Więcej

 

Laur dla Starego Miasta

Laur Gospodarności dla Ryszarda Nawrockiego Laur Gospodarności w kategorii „Rozwój przedsiębiorczości wiejskiej” w II edycji konkursu organizowanego przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej otrzymał Ryszard Nawrocki, wójt Starego Miasta. Nagrodę laureatowi na gali na Zamku Królewskim w Warszawie wręczył Ireneusz Niewiarowski, senator, prezes KSS, członek kapituły.

Więcej

 


Bądźmy w kontakcie

Warto zobaczyć