Wydarzenia

Senator honorowym obywatelem

Na uroczystej Sesji Urzędu Gminy w Kawęczynie senator Ireneusz Niewiarowski otrzymał tytuł Honorowego Obywatela Gminy Kawęczyn. Uroczystości 25-lecia Samorządu towarzyszyło wmurowanie kamienia węgielnego pod rozbudowę siedziby Urzędu Gminy.

Więcej

 

Obywatelski Komitet poparcia Bronisława Komorowskiego

Powstał Koniński, Obywatelski Komitet Honorowy poparcia Bronisława Komorowskiego na urząd Prezydenta RP. W jego skład weszli lokalni przedsiębiorcy, samorządowcy, działacze społeczni, artyści z terenu powiatu konińskiego, tureckiego i kolskiego.

Więcej

 

Najlepszy kandydat na prezydenta

Senator Ireneusz Niewiarowski razem z posłem Tomaszem Piotrem Nowakiem spotkali się z dziennikarzami w Koninie, Kole i Turku, aby podsumować 5 lat prezydentury Bronisław Komorowski, a także poinformować o planach prezydenta na kolejne lata.

Więcej

 

Prezydent przyjeżdża do sołtysów

Dziś w Koninie odbyło się spotkanie senatora Ireneusza Niewiarowskiego z dziennikarzami. Podczas spotkania polityk omówił 4-letnią kadencję Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów oraz wizytę w Koninie Bronisława Komorowskiego, prezydenta RP.

 

Więcej

 

Szanowni Państwo

Zbliża się czas, w którym będziemy decydować o tym, kto będzie piastował najwyższy urząd w kraju – prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Powinna go zajmować osoba, która działa na rzecz poszanowania wolności i sprawiedliwości, współdziałania władz, dialogu społecznego oraz zgodnego z zasadą pomocniczości umacniania uprawnień obywateli i ich wspólnot. Bronisław Komorowski udowodnił już, że jest właśnie taką osobą.

Wyrażając wielki szacunek dla działań naszego Prezydenta deklaruję swoja pomoc w tworzeniu tego dzieła obywatelskiego. Apeluję zatem do wszystkich, dla których zgoda narodowa jest wartością najwyższą, aby w nadchodzących wyborach wznieśli się ponad partyjne podziały i opowiedzieli się za kontynuacją misji pana Bronisława Komorowskiego jako prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Proszę zatem o Państwa pomoc w zbieraniu podpisów poparcia dla naszego Prezydenta. Posłużą do tego załączone formularze, które wypełnione należy dostarczyć do któregoś z moich biur senatorskich pod adresami:

 

Więcej

 

Wyprawa zakończona sukcesem

Konferencje prasowe senatora I. Niewiarowskiego dotyczące podsumowania wyprawy na Kilimandżaro ,,Parlament na szczyt" odbyły się w Koninie, Turku i Kole.

 

Więcej

 


Bądźmy w kontakcie

Warto zobaczyć