Wydarzenia

Rodzina Gorańskich już cała jest w Polsce !

Senator I. Niewiarowski uczestniczył dziś w niezwykle wzruszającej uroczystości przywitania w Polsce rodziny z Kazachstanu. Udało się to dzięki wójtowi Kawęczyna Janowi Nowakowi i Elżbiecie Sroczyńskiej, dyrektor Powiatowego Centrum Pomoc Rodzinie w Koninie.

Więcej

 

Wobec długotrwałej suszy

Senator Ireneusz Niewiarowski wydał dziś stanowisko w sprawie długotrwałej suszy, w wyniku której nastąpiły znaczne szkody w uprawach zbóż, roślin okopowych, warzyw oraz pasz dla zwierząt hodowlanych

Więcej

 

Podsumowanie 8 lat

 

Najlepsze wiejskie inicjatywy

W Licheniu rozstrzygnięto trzecią edycję konkursu ,,Fundusz sołecki - najlepsza inicjatywa" zorganizowanego przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów przy współudziale Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Więcej

 

Roczne spotkanie delegatów TS

29 czerwca 2015 roku w Świetlicy Wiejskiej w Grzegorzewie odbyło się co roczne spotkanie delegatów Towarzystwa Samorządowego. Głównym celem było zatwierdzenie sprawozdań za 2014 rok. Każda organizacja pożytku publicznego ma taki obowiązek ale jak podkreśliła, witając w swych gościnnych progach, pani Wójt Bożena Dominiak, jest to bardzo miły obowiązek.

Więcej

 

Kolejny zjazd WSS

W piątek 26 czerwca 2015 roku obradowało w Koninie na ósmym zjeździe Wielkopolskie Stowarzyszenie Sołtysów, które obecnie liczy 1596 członków z terenu byłego województwa konińskiego. Na Zjazd przybyło 115 delegatów.

Więcej

 


Bądźmy w kontakcie

Warto zobaczyć