fbpx
Moje portal

Razem

możemy więcej

Szanowni Państwo

 

Zbliża się czas, w którym będziemy decydować o tym, kto będzie piastował najwyższy urząd w kraju – prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Powinna go zajmować osoba, która działa na rzecz poszanowania wolności i sprawiedliwości, współdziałania władz, dialogu społecznego oraz zgodnego z zasadą pomocniczości umacniania uprawnień obywateli i ich wspólnot. Bronisław Komorowski udowodnił już, że jest właśnie taką osobą.

Wyrażając wielki szacunek dla działań naszego Prezydenta deklaruję swoja pomoc w tworzeniu tego dzieła obywatelskiego. Apeluję zatem do wszystkich, dla których zgoda narodowa jest wartością najwyższą, aby w nadchodzących wyborach wznieśli się ponad partyjne podziały i opowiedzieli się za kontynuacją misji pana Bronisława Komorowskiego jako prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Proszę zatem o Państwa pomoc w zbieraniu podpisów poparcia dla naszego Prezydenta. Posłużą do tego załączone formularze, które wypełnione należy dostarczyć do któregoś z moich biur senatorskich pod adresami:

ul. Zofii Urbanowskiej 8, 62-500 Konin

ul. Toruńska 67, 62-600 Koło

ul. 3 Maja 8, 62-700 Turek

 

W razie wszelkich pytań dotyczących formularzy zapraszam do kontaktu telefonicznego: 63 243 75 80 wew. 7

Z góry dziękuję za Państwa wsparcie.

Pozdrawiam serdecznie
Ireneusz Niewiarowski
Senator RP

 

Kategoria: